Şomine Modelleri

Şomine Hazneleri ve Özellikleri

  • CHAZELLES HAZNE

Döküm Hazne İle Uzun Süreli Isınma
CHAZELLES HAZNE

CHAZELLES HAZNE

Komple döküm bir yapıya sahip olan Fransız şömine hazneleri 60 cm lik, 70 cm lik ve 80 cm lik 3 boyda mevcuttur. Döküm şömine hazneleri büyüklüğüne ve tipine göre 6 – 15 kW lık ısıtma kapasitesine sahiptirler. Döküm hazneler düz camlı, prizmatik camlı, bombeli camlı, çift yönlü, sağ / sol camlı ve isteğe göre asansör kapaklı da olabiliyor. Hazneler döküm yapısı sayesinde son derece iyi ısıtırlar ve söndükten sonra bile saatlerce ısısını korur.

  • AXİS HAZNE

AXİS HAZNE

AXİS HAZNE

Çelik Hazne İle Yeni Ufuklara

Çelik Axis şömine hazneleri 80 cm den 140 cm ye kadar olan ölçülerde düz camlı, prizmatik, bombeli, sağ / sol camlı, 3 yönü camlı, EPI, dikey, panoramik ve çift yönlü olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu çelik gövdeli ısı canavarları modeline göre 9 kW ile 19 kW arasında değişen nominal ısıtma kapasitesine sahiptirler.
  • SOLO HAZNE

SOLO HAZNE

SOLO HAZNE

Yüksek Sayılı İhtiyaçlar İçin En Uygun Hazne

Chazelles firmasının Angouleme tesislerinde Chazelles kalitesi ile ürettiği, toplu proje, kooperatif, şömine imalatçılarına, bayiliklere uygun şömine hazne modelleri.ile zarif ve sade görünümünün yanında kolay kullanımı ve 11 kW lık yüksek ısıtma gücü ile konutunuzu yıllar boyunca ısıtmak için ideal bir çözümdür.
  • ACQUISITIONS HAZNE

ACQUISITIONS HAZNE

ACQUISITIONS HAZNE

Seçkinlerin Tercihi Victorian Hazne ile Evinizde

İngiliz Kraliyet saraylarının tercihi klasik victorian tarzı şömine hazne ve panelleri. Tamamı el işçiliği ile yapılmış 15. ve 16.yüzyıl klasik şömineler. Projenize uygun istenilen malzeme ve ölçülerde özel tasarımlar, mükemmel şömine modelleri. Bu hazne modelleri ile evinizin klası ile kendini gösterebilecek görkemli şömine modelleri oluşturmak mümkün olacaktır.
  • VERO DESIGN HAZNE

VERO DESIGN HAZNE

VERO DESIGN HAZNE

Daha Büyük Hazne mi? Doğru Yer Burası

Ölçülerde sınır tanımayan, hot road çelik gövdeli Belçika devi hazne çeşitleri. İster odunlu, ister doğal gazlı, ister LPG’li. Ne tarz bir şömine haznesi ararsanız arayın, hangi ebatta hazne isterseniz isteyin, hepsi bu ürün yelpazesinde mevcut. 80 cm den 350 cm ye kadar standart hazne seçeneği. Doğal gazlı şömine haznesi isteğinize göre camlı, camsız, 3 yanı açık, çift yönlü ve dilediğiniz ölçüde. Odunlu hazne yine dilediğiniz ölçüde, camlı veya camsız, asansör kapak opsiyonu ile ihtiyacınıza uygun olarak mevcuttur.
  • BODART & GONAY DOĞAL GAZLI HAZNELER
BODART & GONAY DOĞAL GAZLI HAZNELER

BODART & GONAY DOĞAL GAZLI HAZNELER

Teknoloji Hazne İle Buluşunca…

Artık evinizde tertemiz, çevreci, çok şık ve teknolojik bir hazne modeline yer açma zamanı geldi. Belçika yapımı bu hazne çeşitleri kesinlikle çok temiz. Odun atmaya, temizlik yapmaya son. Tek yapmanız gereken şöminenizi yakmak istediğiniz zaman uzaktan kumandanızla basit bir komut vermek. Sonrasında ise ateşin sıcak keyfini izleyebilirsiniz.
  • ELEKTRİKLİ ŞÖMİNELER

ELEKTRİKLİ ŞÖMİNELER

ELEKTRİKLİ ŞÖMİNELER

Bacasız Hazne : Elektrik İle Mümkün

Evinize bir şömine koymak istiyorsunuz ama bacanız müsait değil. Sizin için en pratik çözüm gerçek bir şömine keyfi veren elektrik efektli fanlı şömine haznesi. İster ilave bir giydirmeye ihtiyaç duymadan ister zevkinize uygun yaptıracağınız bir şömine dış giydirme modeli ile kullanacağınız geniş elektrikli şömine ve hazne seçenekleri. Bu hazne modelleri, taş, odun veya bilye efektli olabiliyor. Uzaktan kumandası sayesinde hazne yi yerinizden kalkmadan çalıştırabilirsiniz. 2 kW lık fanlı modellerde ister şömine keyfinizi sadece görsel yaşayın ister bir yandan da ısının.
HP ŞÖMİNELER
HP ŞÖMİNELER

HP ŞÖMİNELER

E SERİSİ ve SULU SİSTEM HAZNELER

E SERİSİ ve SULU SİSTEM HAZNELER

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir