Şomine Firmamız

GEMLİK ŞÖMİNE 8 yıl kalite sürekliliği ve sektöründe öncü olmayı ilke edinmiş, körfezin bir çok yerinde projeye imza atmış deneyimli kadro ve teknik imkanları ile her türlü projeyi gerçekleştirecek güce ulaşmış, ısıtma sistemleri ve mimari dekorasyon konularında sizlere hizmet vermektedir.

İlk yıllarda sınırlı şömine modelleri ile sektöre giren firmamız artık bugün taş, mermer, granit, ahşap şömine haznelerinin satış ve montajını yapmaktadır.

Ayrıca firmamız ithal olarak Fransız şömine firmaları Invicta, Diffusion, Laudel, Schutt, Godin gibi ünlü markaları ürün yelpazesinde bulundurmaktadır.

GEMLİK ŞÖMİNE ayrıca sizlere Sömine Bayiliği ile de Hizmet vermektedir.

Şomine Firmamız Hakkında

Biz Türkiye’nin Şomineci ekibi olarak Şömine ve Barbekü sektöründe farklılığı ve yeniliği sembolle yen genç ve dinamik bir ekibiz. Model ve kalite bakımından etkileyici olmasının yanında teknik bakımdan da güçlü, aynı zamanda işlevsel ve alanında lider olan firmaları ve ürünlerini bulup sizlere sunmak bizim işimiz.

Benzer firmalara göre farklı çizgimiz, kaliteli hizmet ve anlayış ile dikkatleri çeken Şomine Modellerimiz yeni olmasına rağmen,  Şömine ve Barbekü sektöründe kısa sürede yerimizi aldık. Bu kısa zamanda  Projemizde yakaladığımız başarılar bizleri sizlere ulaştırdı ve her geçen gün daha çok insana ulaşıyoruz.

Farklılığımızın farkında olan sizlerin değerlerini benimseyerek onları en güzel şekilde sunmak için ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri deneyimli ve işlerinde uzman ekibimizle sizlere sunuyoruz.

Yükselen Trendimiz

2015
2016
2018
2018
2019

Ekibimiz

Firmamızın Şomine Tasarım ve Üretim Ekibimiz